آشنایی با ما

توان ماشین پویا با سابقه  بیش از ۳۰ سال در زمینه‌ طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعت چاپ و بسته بندی توانسته است تا کنون دستاوردهای زیر را کسب کند.

 

همکاری با برندهای معتبر در صنعت چاپ و بسته بندی
شرکت در نمایشگاه داخلی و خارجی
طراحی دستگاه‌‌های سفارشی و تولید به صورت اختصاصی
تولید ماشین برش رول حرارتی، ماشین های کوتینگ، ماشین چاپ فلکسو ترکیبی برای اولین بار در خاورمیانه
تنها تولید کننده خط تولید رول حرارتی در بازار ایران و خاورمیانه
دارای گواهی ثبت اختراع
انجام خدمات بروز رسانی ماشین آلات کارخانجات معتبر
پوشش وارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۵ ساله
 

با توجه به ویژگی‌‌های منحصر بفرد ماشین‌‌آلات و بهره‌‌‌مندی سازمان از مهندسین و متخصصین جوان بر آن شدیم تا با ورود به بازارهای جهانی قدمی دیگر در راستای اهداف سازمان برداریم.

advanced_technology

ماموریت ما

ماموریت ما تولید ماشین آلات صنعت چاپ و بسته بندی در سطح جهانی با تکیه بر امکانات مدرن، ماشین آلات پیشرفته، تکنولوژی روز دنیا و مهندسین و متخصصین با تجربه و جوان در جهت خلق ارزش پایدار برای تمام ذینفعان می‌باشد.

چشم انداز ما

ما امیدواریم که با به کارگیری سرمایه‌های متخصص و خلاق و با محوریت دانش و تجربه به جایگاه سه شرکت برتر در این حوزه از دیدگاه مشتریان برسیم.

بیانیه چشم انداز توان ماشین پویا

ارزشهای ما

شرکت توان ماشین پویا با در نظر گرفتن اصل صداقت و وفاداری به مشتری و پایبندی به حفظ محیط زیست و استفاده از انرژی‌‌های پاک، مسئولیت خود را به عنوان عنصری پویا در جامعه و کشور ایفا نماید و با هدف دستیابی به رضایتمندی مشتری و ذینفعان، توسعه پایدار، امنیت منابع انسانی، ایجاد محیطی امن و حفظ محیط زیست به فعالیت خود ادامه دهد و درصدد گسترش آن در بازارهای جهانی است.

trust-tm

پیام مدیر عامل

مجموعه توان ماشین پویا یکی از معتبرترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعت چاپ و بسته بندی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز نموده و همواره در جهت تولید محصولات با کیفیت و ارائه راهکارهای کارآمد برای مشتریان خویش گام برداشته است.

توان ماشین با دنبال نمودن تکنولوژی روز دنیا و بهینه سازی تولید، ماشین آلات تولیدی خود را با قیمت رقابتی به مشتریان عرضه نموده و همواره مشتریان و کارکنان خود را به عنوان اصلی ترین سرمایه های کسب و کار خود می شناسد.

احسان سجادیان

مدیر عامل 

احسان سجادیان مدیرعامل توان ماشین پویا

مشتریان ما

ما همواره به مشتریان خود افتخار کرده ایم زیرا مشتریان ما از بزرگترین و فعالترین شرکتها در صنعت تبدیل کاغذ و چاپ می باشند که برخی از آنها عبارتند از:
 

نرم افزار طراحی ماشین صنعتی
نرم افزار طراحی ماشین صنعتی

توان ماشین پویا همسو با برترینهای صنعت در دنیا برای طراحی ماشین آلات خود از بهترین نرم افزارهای موجود نظیر Mechanical Desktop، SolidWorks ،CATIA و Inventor بهره می برد. این نرم افزارهای مهندسی برای طراحی به کمک رایانه می باشند که میلیونها مهندس در سرتاسر جهان از آنها استفاده می کنند.

بزرگترین افتخار ما، همراهی با شما